For LiLi февруари 14, 2009 Честит Свети Валентин, Лили!Пожелавам ти много здраве, щастие, усмивки!В твоето сърце да има много хубави мигове, които да ти дават сила и да те топлят!Мигове на любовно щастие, които да осмислят денят ти!Целувки от мен! Споделяне Получаване на връзка Facebook X Pinterest Имейл Други приложения Етикети Scrapbooking Споделяне Получаване на връзка Facebook X Pinterest Имейл Други приложения Коментари Анонимен каза… Нямаше да коментирам,щото...няма никакъв смисъл.Благодарих,цунках и отвърнах на жеста.Ама ся се сетиф ,че искам котка пък :( МрЪн.//не ми се логва у блогя и за тфа пиша така.Лили
Коментари
Ама ся се сетиф ,че искам котка пък :( МрЪн.
//не ми се логва у блогя и за тфа пиша така.
Лили